MAIN FAIRSPORT

Національна платформа
доброчестності спорта

Мета Національної платформи – протидія маніпулюванням спортивними змаганнями з метою захисту цілісності спорту та спортивної етики.

Choose Your Hosting Package

Domain options include .com, .net, .org, .us, .co.uk, .biz, .info and more!

Good

$1.99/month

The perfect way to get started and get
used to our tools.

*Limited offer, save 20% for annual plan
Better

$4.99/month

The perfect way to get started and get
used to our tools.

*Limited offer, save 20% for annual plan
Best

$9.99/month

The perfect way to get started and get
used to our tools.

*Limited offer, save 20% for annual plan

All the features you need to build
a functional website.

Disk Space and Brandwidth

Disk space is the amount of data
you can store on the web.

24/7 Support

Providing our customers with our
24/7 high-quality support services.

Complete Server Solution

Physical servers or hardware that is
dedicated to a single tenant.

Support and Uptime

Uptime announcements and
frequently asked questions.

Domain Name

A domain name, or URL, is your
website's address.

Storage/Disk Space

Refers to the amount of data you can
have on your hosting account.

Pricing

All plans come with award-winning
24/7 customer support.

Dedicated IP Address

Have more control over your individual
sender reputation.

Domain Name Transfers

Are you ready for a change? Transfer your domain to Kotona.

*No credit card required

160+ countries & territories,
64 zones, and counting

Kotona is the largest hosting provider throughout the world, with the best uptime, fast
loading speed, and a comprehensive package at a competitive price.

From our clients
FAQ

Питання
та відповіді

Таким чином ви захищаєте спорт, у якому берете участь або вболіваєте, спортсменів, а також цінності спорту.

Маніпулювання спортивними змаганнями знецінюють сутність спорту, порушуючи принцип доброчесності та непередбачуваності результатів змагань, викликає недовіру та зневагу з боку громадськості. Повідомлення, як анонімні, так і не анонімні, є способом передачі інформації, яка допомагає виявляти випадки маніпулювання, детально їх розслідувати та накладати покарання, яке передбачено законодавством.

Крім того, якщо ви є спортсменом, тренером, суддею чи працівником допоміжного персоналу, ви повинні пам’ятати про те, що приховування випадків маніпулювання може призвести до кримінальної та дисциплінарної відповідальності. У таких випадках повідомлення про випадок маніпулювання спортивними змаганнями сприяє захисту спорту і робить вас частиною рішення, а не проблеми.

Маніпулювання спортивними змаганнями можуть приймати різні форми. Вони спрямовані на отримання будь-якої неправомірної вигоди шляхом неналежного впливу на результат або хід спортивних змагань.

Яскравим прикладом маніпулювання спортивними змаганнями є договірні матчі. Зокрема, коли між двома спортивними командами або спортсменами укладається угода про досягнення певного результату в змаганні, за що одна сторона отримує винагороду (грошову, матеріальну), а інша – виграш на спортивних змаганнях.

Ще одним прикладом є фальсифікація документів спортсмена з метою його участі у змаганнях іншої вікової категорії, що суперечить доброчесності спорту.

Додаткову інформацію про маніпулювання спортивними змаганнями та їхні види можна знайти в розділі «Маніпулювання спортивними змаганнями» на нашому сайті.

Відповідно до Олімпійського кодексу, прийнятого міжнародними та національними федераціями, а також Маколінської конвенції, серед порушень для учасника змагань (спортсмена, тренера, судді, працівника допоміжного персоналу тощо) можна виділити такі:

1) Пряме втручання зацікавлених сторін у хід спортивних змагань.

2) Зміна особистості або персональних даних спортсмена з метою впливу на хід або результат спортивних змагань.

3) Вплив на хід або результат спортивного змагання шляхом модифікацій: ігрових поверхонь, обладнання, фізіології спортсмена, спортивної споруди тощо.

4) Ставка на власний вид спорту/дисципліни.

5) Витік інформації про себе, свою команду чи інших спортсменів задля отримання неправомірної вигоди.

Відповідно до статті 369-3 «Протиправний вплив на результати офіційних спортивних змагань» Кримінального кодексу України вплив на результати офіційних спортивних змагань з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи карається штрафом від двохсот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від одного до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Додаткову інформацію про особливості притягнення до відповідальності та її види, внаслідок маніпулювання спортивними змаганнями, можна знайти в розділі «Маніпулювання спортивними змаганнями» на нашому сайті.

Кожна особа, яка володіє інформацією про можливе порушення доброчесності спорту – маніпулювання спортивними змаганнями. Для цього особа може надіслати повідомлення про порушення через спеціальну форму на сайті, або ж звернутися на гарячу лінію чи використати інші канали, вказані у розділі “Контакти”.

Так, неповнолітня особа може надіслати повідомлення. Національна платформа не вимагає вказувати вік особи, що надсилає таке повідомлення.

Так. Існує також англомовна версія платформи та форма для повідомлення про маніпулювання, які можна використовувати іноземцям.

Кожне отримане повідомлення проходить перевірку згідно з регламентом роботи платформи.

Так, повідомлення може бути як анонімним, так і неанонімними. Для того, щоб залишити свої контактні данні просто впишіть їх у тексті вашого повідомлення.

Адміністратор платформи, представники робочої групи та інші стейкхолдери Національної платформи.

Анонімні та неанонімні повідомлення розглядаються на одному рівні за ідентичною процедурою перевірки.

Ні. Національна платформа вживає всіх належних заходів для нерозголошення персональних даних.

Повідомлення, відправлені через форму на сайті Національної платформи, є анонімними і не можуть бути відстежені, окрім випадків добровільного внесення персональних даних особою, яка відправила повідомлення.

Використовуючи чат-бот у Telegram для відправлення повідомлення про випадок маніпулювання, варто встановити обмеження на отримання доступу до Вашого номеру телефону у налаштуваннях конфіденційності.

Відправляючи повідомлення, ви обов’язково маєте вказати вид спорту, в якому відбувається чи відбувся захід, id чи назву спортивного заходу, дату, ім’я чи назву спортивної команди стосовно якої зроблено повідомлення та суть порушення у довільній формі із зазначенням всіх деталей.

Після отримання повідомлення про маніпулювання спортивним змаганням із будь-якого доступного каналу, секретаріат Національної платформи надсилає запити до партнерів для отримання додаткової інформації та коментарів про спортивне змагання та спортсмена чи команду, що беруть в ньому участь. Робоча група розглядає та аналізує отриману інформацію і приймає рішення щодо спортивного змагання в офіційному висновку.

Повідомлення можуть стосуватись як тих що вже відбулися, так і майбутніх заходів.

Наразі даний механізм перебуває на стадії розробки, проте вже скоро буде доступний.

Додаткову інформацію можна додати новим повідомленням, указавши у суті порушення, що інформація є доповненням до наданої раніше.

Надання файлу з доказами не є обов’язковою умовою для подачі повідомлення, проте наявність такого може бути вирішальним у виявленні факту протиправного впливу на результати офіційних спортивних змагань.

Надіслати інформацію
про порушення

Скористуйтеся формою,
щоб надіслати інформацію про порушення.

Every website takes up space on a
physical server somewhere.

Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!