Мінмолодьспорт та Асоціація футзалу України об’єднують зусилля у боротьбі з маніпулюванням спортивними змаганнями

Міністерство молоді та спорту України та Асоціація футзалу України уклали меморандум про співпрацю на напрямі боротьби з маніпулюваннями спортивними змаганнями. Відповідно до умов меморандуму сторони будуть співпрацювати та обмінюватися інформацією щодо запобігання маніпулюванню спортивними змаганнями, проводити спільні заходи із популяризації принципів чесної гри в спорті та залучення більшої кількості представників спортивного руху й громадськості для боротьби з маніпулюваннями у спорті.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт висловив упевненість, що об’єднані зусилля допоможуть захистити доброчесність українського футзалу та його імідж на міжнародній арені. Він також наголосив на необхідності підвищення обізнаності гравців, тренерів та інших представників футзальної спільноти у сфері протидії корупційним проявам у спорті.

Нагадаємо, що Міністерство молоді та спорту України координує діяльність Міжвідомчої робочої групи «Національна платформа доброчесності спорту».

Онлайн-портал Національної платформи доброчесності спорту інформує про питання боротьби з маніпулюваннями спортивними змаганнями та надає можливість повідомляти про них.

Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!