Підсумки проведеного вебінару

13 квітня відбувся вебінар з тематики протидії маніпулюванням у настільному тенісі, що був організований за ініціативи Національної платформи доброчесності спорту, що координується Мінмолодьспортом.

Відкриваючи вебінар, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту, секретар міжвідомчої робочої групи «Національна платформа доброчесності спорту» Наталія Радчук привітала учасників від імені голови міжвідомчої робочої групи, Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта та наголосила на пріоритетності діяльності з дотримання доброчесності у спорті у роботі Міністерства.

Спікерами заходу були представники Федерації настільного тенісу України, громадської організації “Грай чесно” та компанії BETER. Під час вебінару були обговорено шляхи виявлення та запобігання договірним матчам у настільному тенісі, окреслені можливості співпраці між федераціями та органами влади для ефективної боротьби з цією проблемою, відзначено важливу роль спортивного руху у забезпеченні доброчесності в спорті. Спікерами вебінару було наголошено на необхідності посилення спортивними федераціями розяснювальної роботи для спортсменів та спортивного персоналу щодо негативних наслідків порушення доброчесності спорту та надано практичні рекомендації щодо боротьби з договірними матчами та іншими формами маніпулювань у настільному тенісі.

Посилання на запис вебінару: https://www.youtube.com/live/4Sfu7O-N9Jo?feature=share

Нагадаємо, що Міністерством молоді та спорту України створено онлайн-портал Національної платформи доброчесності спорту, який інформує про питання боротьби з маніпулюваннями спортивними змаганннями та надає можливість повідомляти про порушення, пов’язані зі спортивними змаганнями (https://fairsport.gov.ua/).

Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!