Зустріч з федераціями

👉 10 лютого відбулася зустріч представників Національної платформи доброчесності спорту з представниками низки національних федерацій.

Представників Федерації футзалу України, Асоціації пляжного футболу України, Центра олімпійської підготовки волейболу пляжного, Асоціації масового спорту України було ознайомлено з головними засадами роботи Національної платформи, метою та алгоритмом її діяльності, принципами співпраці з громадськістю, представниками організаторів спортивних змагань та національними федераціями.

Учасники зустрічі дізналися про класифікацію типів та критерії маніпулювання спортивними змаганнями.

Представники Національної платформи доброчесності спорту надали на розгляд учасникам заходу проект Меморандуму між національними федераціями та Міністерством молоді та спорту України про співпрацю та обмін інформацією щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями.

Крім того, учасники зустрічі обговорили заходи та дії, спрямовані на оперативне реагування на сигнали щодо можливих незаконних дій, пов’язаних з маніпулюваннями спортивними змаганнями. 

Подальша співпраця буде спрямована на розробку та впровадження єдиного та неупередженого механізму задля запобігання маніпулюваннями результатами спортивних змагань та для збереження їх непередбачуваності ✊🇺🇦

Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!