Створено національну платформу доброчесності спорту

Меморандум про боротьбу з маніпуляціями і договірними матчами підписали Міністерство молоді і спорту та Parimatch Ukraine

Міністерство молоді та спорту та Parimatch Ukraine підписали меморандум щодо спільної боротьби з маніпуляціями і договірними матчами у спорті. Як повідомляє«Укрінформ», для нагляду за ситуацією з договірними матчами створено національну платформу доброчесності спорту.

«Ми усвідомлюємо, що договірні матчі залишаються однією з найбільших загроз для чесного спорту у всьому світі, зокрема й в Україні. Україна стала третьою державою, яка ратифікувала конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Для виконання положень конвенції ми активно працюємо над створення платформи доброчесності спорту. Щоб конвенція запрацювала, необхідно об’єднати зусилля багатьох державних інституцій, громадських організацій і приватного сектору. Саме тому ми сьогодні знайшли партнера в особі Parimatch Ukraine», – наголосив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Ми працюємо над створенням регулюючого органу, який об’єднав би спортивний сектор, державні органи і приватний сектор. Цей орган називається національною платформою доброчесності спорту. Ми запускаємо вебсайт цієї платформи. Вона складатиметься з двох вимірів. В першу чергу це міжвідомча робоча група, в якій будуть представники приватного сектору, члени федерацій в якості експертної групи. В іншому вимірі працюватимуть керівники федерацій, члени державних органів….  Ми зосередимось також на маніпулюванні результатами спортивних змагань. Ми хочемо дати можливість спортсменам повідомляти про можливі факти порушення спортивних принципів, в тому числі через наш вебсайт», – зазначила заступник керівника робочої групи з розробки концепції по впровадженні національної платформи проти маніпулювання спортивними змаганнями Наталя Радчук.

«Головний актив букмекера – це репутація та довіра. Як перша і поки єдина букмекерська компанія, яка отримала ліцензію в Україні, ми відчуваємо відповідальність і готові бути прикладом у статусі лідера галузі. Для ефективної протидії маніпулюванням у спорті важливо збалансувати інтереси держави, спортивної спільноти, беттінга і гравців. Підписання меморандуму та експертна підтримка розвитку Національної платформи доброчесності спорту – важливий спільний крок держави і легальної букмекерської компанії в знаходженні цього балансу і розвитку чесного спорту в Україні», – прокоментувала підписання меморандуму СЕО Parimatch Ukraine Наталія Гілевич.

Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!