Робоча група

Робоча група

Робочу групу з розробки Концепції та положення про Національну платформу із запобігання маніпулювання спортивними змаганнями (далі – Робоча група) створено наказом Міністерства від 10.02.2021 №426 за участю представників Мінмолодьспорту, Національної поліції, Національного агентства з питань запобігання корупції, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, Національного олімпійського комітету, Української асоціації футболу, представників операторів та об’єднань операторів букмекерської діяльності. У рамках Робочої групи відбуваються засідання та консультації з метою обміну відповідною інформацією щодо боротьби проти маніпулювання спортивними змаганнями. 26 квітня та 27 травня 2021 року відбулися засідання  Робочої групи.

Заступник керівника Робочої групи: Радчук Наталія, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України (e-mail: radchuk@sport.gov.ua).

Секретар Робочої групи: Антипов Антон, головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства молоді та спорту України (e-mail: antypov@msms.gov.ua).Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!