Міжнародний досвід

Міжнародний досвід

Рада Європи є однією з найвпливовіших міжнародних організацій у сфері спорту. Серед спортивних конвенцій, які вона видала, є Конвенція проти маніпулювання спортивними змаганнями (Маколінська конвенція), яка була підписана у 2014 році. В рамках цієї Конвенції кожна Сторона визначає національну платформу для вирішення проблеми маніпулювання спортивними змаганнями, як зазначено у статті 13 Конвенції.

Організація Об’єднаних Націй бере активну участь у проблемах корупції в спорті через Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC). Є дві відповідні постанови, які стосуються корупції в спорті, маніпулювання спортивними змаганнями та важливості доброчесності в спорті.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) видав у 2018 році Кодекс олімпійського руху проти маніпулювання спортивними змаганнями. Цей кодекс також становить основу для дисциплінарних процедур і санкцій за відповідні порушення спортсменів. МОК тісно співпрацює з Радою Європи, Інтерполом, Організацією Об’єднаних Націй (через UNODC) і бере участь у розвитку Міжнародного партнерства проти корупції в спорті (IPACS).

Subscribe to our
newsletter!

Subscribe and read every monday morning
fresh tips to organize your routine!